טכנולוגיה

המתכנתים שלכם הם וודאי אנשים מאד מוכשרים בתחומם. אין לנו ספק שהמוצר המוגמר שאתם מייצרים הוא מהטובים בעולם. אבל בלי תיאור אמין ונגיש שלו, יהיה קשה לכם להסביר ללקוחות ולמשתמשים שלכם איך להשתמש בו, ולכן גם קשה יותר לשווק ולמכור אותו. בלי תיעוד יעיל ומפורט יהיה אפילו לכם קשה להשתמש במערכת אם אחד המתכנתים שלכם במקרה חולה.

 פיתוח מוצר ותיעודו הם שני דברים שונים בתכלית. אם אתם רוצים שהתיעוד הטכנולוגי של המוצר שלכם יהיה מקצועי, מקיף ויסודי אתם זקוקים לאנשים שיודעים לכתוב כמו שאתם יודעים לתכנת. המומחיות שלכם היא הטכנולוגיה, ואתם טובים מאד בייצורה. אין שום צורך שתחזיקו בצוות שלכם אנשים שעוסקים בכתיבה, זה לא התחום שלכם. אתם יכולים להעזר במומחים שלנו לשם כך.

 הכתבים הטכניים שלנו מדברים "מתכנתית שוטפת", הם מתמחים בתרגום הרעיונות שלכם לשפה שאתם, הלקוחות והמשתמשים שלכם יבינו בקלות.

 מ-HLD ו-LLD, ועד White Paper של המוצר, ממדריכים למשתמש ועד לומדות, תנו לכותבים המעולים של שירותי שפה ועוד. ליצור לכם זיכרון ארגוני אמין, למפות ולתעד את המערכות שלכם באופן שיאפשר לכם תמיד לדעת איפה אתם עומדים ולהסביר ללקוחות שלכם בגובה העיניים עד כמה קל לשימוש, יעיל ואמין המוצר שלכם.